Wolframové šperky

Wolframový prsten – Pán prstenů

Prsten z wolframu zaujme provedením. Rozhodně je zajímavým, působivým a nepřehlédnutelným a to aniž by musel být výrazným klenotem. Prsten je vyroben z wolframu, jenž se označuje také jako „Tungsten“. Prsten, který je věčný, jeho pořízením ho získáváte prakticky na celý život. Oslní lesklým povrchem. Prsten z wolframu v podobě černého kroužku má po celém vnitřním i vnějším obvodu psán text ve stříbrném provedení s motivem Pána prstenů.

Cena v době recenze: 433 Kč

Jedná se o moderní a poměrně novější záležitost ve šperkařství. Nicméně jakmile se wolfram začal používat na výrobu šperků, okamžitě způsobil doslova revoluci. Wolfram má řadu pozitivních vlastností. Wolframové šperky upoutají na první pohled, neboť se vyznačují vysokým leskem a moderním vzhledem.

Wolframové šperky vynikají extrémní odolností, značnou tvrdostí, kdy jsou takřka nerozbitné. Wolframové šperky patří mezi nejtvrdší. Šperky z wolframu jsou i těžší, neboť tento kov má vysokou hustotu a je tak na rozdíl od titanu a dalších kovů masivnější. Wolframové šperky v rozmanité nabídce a pestrém sortimentu jsou vhodné pro každého. Jelikož wolfram je hypoalergenní, mohou tyto klenoty nosit i osoby s velmi citlivou pokožkou a ti, kdo mají alergii na ostatní kovy, jako je zlato, stříbro apod. Značné oblibě se těší snubní prsteny z wolframu, které díky vysoké tvrdosti jsou odolné proti mechanickému poškození a vyznačují se dostupnou cenou.