Řetízky

Stříbrný dámský přívěsek s řetízkem – srdce s briliantem

Vyznat lásku lze nejrůznějšími způsoby. Můžete koupit květinu, překvapit romantickou večeří nebo svou milou obdarovat něčím nádherným, co vždy připomene vaše city k ní. Srdce je odjakživa symbolem lásky, a tak se perfektně hodí jak na Sv. Valentýna, tak k výročí či spoustě dalších okamžiků. Luxusním přívěskem můžete svou ženu či přítelkyni potěšit kdykoliv, kdy budete chtít.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Jemný dámský řetízek z růžového zlata kolekce Danfil Diamonds

Umně propracovaný řetízek z kolekce Danfil Diamonds z čtrnáctikarátového růžového zlata můžete nosit jako decentní solitér, či jej doplnit přívěskem dle vlastního vkusu. Jednotlivá očka oválného tvaru jsou dokonale vyleštěná pro nevšední třpyt a pečlivě spojená, aby nedošlo k nechtěnému přetržení. I klasické zapínání minimalizuje poškození a zároveň nenarušuje celkový dojem.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Zlatý řetízek Danfil žluté zlato

Jemný dámský zlatý řetízek z kolekce Danfil Diamonds. Vyroben ze 14 karátového žlutého zlata 585/1000. Délku 43 cm lze upravit dle potřeby.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Šperky nosí lidé mnoha odlišných kultur po celém světě. Pro každého mají jiný význam, pro někoho jsou darem od milované či významné osoby, vzpomínkou, poselstvím či podstatným a důležitým doplňkem outfitu. Mezi nejrozšířenější a nejoblíbenější patří řetízky.

Řetízky na nohu kolem nártu či klasika v podobě řetízku na krk jsou zcela univerzálním šperkem, který mnohdy nosí i osoby, které jinak si nepotrpí na klenoty. Řetízky jsou také často šperkem pořizovaným pro obdarování blízké osoby či přátele. Řetízky se dále liší dle délky, materiálu a síly. Pro děti jsou vhodnou volbou řetízky jemné, ale zároveň dostatečně pevné pro zamezení případného přetržení.

Zapínání u řetízků je zpravidla na karabinu či tzv. pérový kroužek. Obě varianty zapínání se vyznačují tím, že dobře drží. Řetízky patří mezi jednu z nejvíce univerzálních ozdob žen i mužů, čím dál více se pořizují i coby dárek dětem. Pro ženy se jedná o doplněk, který v mnoha případech umocní kouzlo svůdného dekoltu.