Prsten pán prstenů

Jeden prsten vládne všem! Tahle hláška zazněla v legendární filmové trilogii Pán prstenů, a právě vy takový prsten můžete mít doma. Přesná replika prstenu z Pána prstenů může zdobit váš prst nebo řetízek a na první pohled všem prozrazovat, že jste hlavní fanda! Prsten po obvodu samozřejmě zdobí dekorativní text pro tento filmový snímek tolik typický. Abyste si jej mohli přečíst nemusíte ale prsten vhodit do ohně. Patrný je okamžitě.

Pořídit si můžete buď přesnou repliku, anebo prsten pouze volně inspirovaný Pánem prstenů. Podle vaší volby se bude samozřejmě odvíjet barva prstenu. Ve filmu je prsten v barvě zlata, vy si ho ale můžete koupit v černé či stříbrné z kvalitní chirurgické oceli. Gravírovaný nápis je většinou tmavý.

Prsten Pána prstenů nesmí chybět žádnému nadšenci a milovníkovi knižní i filmové předlohy! Pokud tedy máte někoho takového ve svém okolí, tento prsten pro něj představuje skvělý dárek.

Wolframový prsten – Pán prstenů

Prsten z wolframu zaujme provedením. Rozhodně je zajímavým, působivým a nepřehlédnutelným a to aniž by musel být výrazným klenotem. Prsten je vyroben z wolframu, jenž se označuje také jako „Tungsten“. Prsten, který je věčný, jeho pořízením ho získáváte prakticky na celý život. Oslní lesklým povrchem. Prsten z wolframu v podobě černého kroužku má po celém vnitřním i vnějším obvodu psán text ve stříbrném provedení s motivem Pána prstenů.

Cena v době recenze: 433 Kč