Piercing do nosu

Piercing do nosu je hezkou ozdobou, která umí upoutat pozornost. Stejně jako u jiných šperků a doplňků je také u piercingů do nosu nabídka rozmanitá a dostatečně široká, takže si jistě vybere každý. Tzv. nosovky mohou mít buď tvar rovné tyčinky, anebo mohou být zahnuté. Jaký typ zvolíte, záleží na vás a vašich preferencích. Další možnou variantou jsou kroužky do nosu, které mohou být taktéž v různých tvarech a provedeních. Důležité ale vždy je vybrat správnou délku a tloušťku tyčinky, aby vám piercing vyhovoval. V neposlední řadě je nezbytné dbát na vhodný materiál, kterým je hlavně chirurgický ocel. Ta je totiž antialergenní a velice odolná.

Piercingy do nosu mohou být také zdobené různými kamínky. Nejčastěji se jedná o rozmanitě barevné zirkony, glazuru nebo Swarovski kamínky. Podle zvoleného materiálu se samozřejmě odvíjí také cena šperku. Piercing do nosu zdobený Swarovski křišťály bude o něco dražší, než právě šperk osázený zirkony.

Diamantový piercing do nosu

Piercing do nosu v moderním, decentním provedení osloví právě široký okruh populace. A to nejen tím, že je zkrátka vhodnou ozdobou pro jakoukoli příležitost, ale i pro každodenní váš styl. Piercing do nosu je vyroben ze 14 karátového žlutého zlata. Piercing je ozdoben drobným květem s třpytivým briliantem v čirém odstínu lemovaným květními lístky s lesklým a hladkým povrchem.

Cena v době recenze: 1 197 Kč

Luxusní diamantový piercing do nosu

Diamantový piercing do nosu ze žlutého 14K zlata má hlavičku v podobě obrysu motýla, který má uprostřed rozpjatých křídel výřez. Motýl má bříško znázorněné blýskavým briliantem v čiré barvě.

Cena v době recenze: 2 357 Kč

Zlatý piercing do nosu s brilianty

Diamantový piercing do nosu ve žlutém 14K zlatě má hlavičku v podobě tří briliantů čiré barvy, mezi kterými se nachází maličká kulička s hladkým a lesklým povrchem. Piercing má zahnutý tvar.

Cena v době recenze: 1 702 Kč

Zahnutý zlatý piercing do nosu se zirkonem

Piercing do nosu je vyhotoven ve žlutém zlatě 585. Hlavička je ozdobena třpytivým transparentním zirkonem. Malý zirkon je kulatého tvaru, vložený do lesklé objímky ze zlata. Piercing je ukončen obloukem.

Cena v době recenze: 619 Kč