Náramky z minerálních kamenů

Spolu s oblibou zdravého životního stylu stoupá i popularita náramků z minerálních kamenů, které představují návrat k přírodě. O náramcích zdobených polodrahokamy a přírodními minerálními kameny se zároveň proslýchá, že dovedou léčit, dodávat energii a podporovat samé dobré vlastnosti, které máme, a potlačovat ty špatné. Vybírat je tedy můžete buď srdcem, anebo podle svého znamení zvěrokruhu či ascendentu. Například pro jedince narozené ve znamení raka se ze všeho nejvíce hodí náramky s intuici posilujícím měsíčním kamenem nebo avanturinem, který pomáhá předcházet onemocněním srdce. Takto se s každým znamením zvěrokruhu pojí určité minerální kameny, jež mohou váš náramek překrásně zdobit.

Náramky z minerální kamenů jsou také moc hezkým dárkem pro ženy i muže. Správným výběrem dáte obdarované osobě jasně najevo, jak moc dobře ji znáte a jak si jí vážíte. Skvělé je i to, že náramky z minerálů lze mezi sebou krásně kombinovat.

Platinový náramek v minimalistickém designu

Platinový minimalistický náramek se zeleným diamantem Zared v elegantním a decentním provedení je skvostným solitérem, který potěší. Krásně se vyjímá na zápěstí. Dámský náramek v nevšedním provedením zásluhou zeleného diamantu působí jedinečně. Majitelka tohoto náramku tak bude přitahovat bohatství, ale také bude plná života a nadějí do budoucna. Zelený kámen sám o sobě přitahuje pozornost a stejně tak i jeho nositelka.

Cena v době recenze: 9 930 Kč

Stylový dámský ocelový náramek

Stylový náramek značky Secret Jewels, vyroben z chirurgické oceli ,  s kruhovou ozdobou v designu podkovy, podkova je zdobena čirými krystaly , které dodávají náramku oslnivý třpyt.

Cena v době recenze: 519 Kč

Moderní pánský náramek z onyxových korálků

Pánský náramek Nobile SAKB24. Slušivý pánský náramek složený z onyxových korálků. Průměr korálku: 0,6 cm, doplněn o ocelové kostičky s nápisem “Run” a symbol běžecké boty.

Cena v době recenze: 515 Kč