Náramky Pandora

Náramky Pandora jsou perfektním dárkem pro všechny slečny a dámy, které si potrpí na kvalitě a luxusním provedení svých šperků. Náramky Pandora si lze navíc přizpůsobit svému stylu, díky samostatně dokupovatelným korálkům a přívěskům, které se na základní náramek přicvaknou. Nikdy se proto nemůže stát, že by někdo nosil úplně stejný náramek. Pro vás jsou zase korálky Pandora skvělou příležitostí k dalším dárkům. Jakmile se tedy naskytne nějaká příležitost k obdarování, můžete sáhnout po vhodném korálku a ten darovat.

Náramky a korálky Pandora jsou vyrobeny z kvalitního stříbra. Některé korálky mohou být také skleněné a zdobené třpytivými korálky Swarovski. Kromě klasických kulatých tvarů existují i speciální edice přívěsků v jedinečných motivech. Náramky mohou být doplněny stoppery, které zabraňují volnému pohybu korálků. Jindy je nutné, dokoupit je zvlášť.

Náramek Pandora se srdíčkovým zapínáním

Stříbrný náramek Pandora se srdíčkovým zapínáním zaujme na první pohled jednoduchým decentním provedením. Pandora je garancí úspěšnosti a spokojenosti. Náramek lze dále dozdobit, neboť je to typ, který je určen i na navlékání Pandora korálků a přívěsků. Díky tomu máte pak záruku zcela originálního náramku. Náramek má zapínání na klip v srdíčku zdobeným logem značky.

Cena v době recenze: 1 450 Kč

Stříbrný náramek Pandora s třpytícím srdcem

Darujte někomu kousek svého srdce. Pořiďte osobě, na které vám záleží luxusní stříbrný náramek z dílny oblíbené značky Pandora s třpytícím se srdíčkem. Anebo si s ním udělejte sami radost. Ať už tak či tak, tento blyštivý náramek osázený čirými krystalky vždy každému vykouzlí úsměv na tváři! Romanticky laděný náramek Pandora ze sterlingového stříbra je uzpůsoben na navlékání dropsů a přívěsků Pandora.

Cena v době recenze: 1 925 Kč

Náramek Pandora se zapínáním na klip

Designový stříbrný náramek  Pandora , navlékají se na něj  Pandora přívěsky a Pandora korálky , které můžete kombinovat podle nálady, zapínání na klip s logem značky, efektivní provedení.

Cena v době recenze: 1 370 Kč

Stříbrný náramek Pandora Mickey Mouse Disney

Hravý náramek pro ženy od značky Pandora z oblíbené kolekce Disne, určený na navlékání Pandora korálků. Vyrobený je z kvalitního sterlingového stříbra, vhodný pro všechny milovnice myšáka Mickeyho Mouse. Jedinečná edice, kterou si na první pohled zamilujete, ozdobte své zápěstí šperkem, který vám vykouzlí úsměv na tváři.

Cena v době recenze: 2 199 Kč